czwartek, 27 października 2011I to już koniec...
Żegnaj Puzonie... Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Byłeś tym wyjątkowym, jedynym, wyczekanym od pierwszego słowa Beaty. Byłeś spełnieniem moich dziecięcych marzeń. Miłość, jaką nam wszystkim dałeś nie znajdzie sobie równej. Proszę, czekaj na nas, bo bez Ciebie nie jesteśmy już tacy sami...

Kocham Cię, mój Puzonie... i tak strasznie tęsknię, tak strasznie...

P.S. Moniq, dziękuję za film. Jesteś aniołem...
piątek, 13 maja 2011
Sceny z życia dogów...
wtorek, 10 maja 2011
Debiuty, debiuty...
Pierwsza wystawa za nami. Łódź przywitała nas cudowną pogodą i wystawowym sukcesem. Fiołek debiutował w klasie baby, a sędzia Pettko Csaba uhonorował go tytułem Najlepsze Baby i wystawił ocenę "wybitnie obiecujący". Pękamy z dumy! 


Fiołek nawet pokazał się na BIS-ach! Ach! ;-)
A poza tym to był wspaniały, rodzinnie spędzony dzień. Możemy tylko życzyć sobie więcej takich w całym roku.
czwartek, 31 marca 2011
WYGRALIŚMY!!!

Zobaczcie sami w "Moim psie"!

http://www.psy.pl/konkursy/art72,wyniki-konkursu-jak-pies-z-kotem.html

środa, 30 marca 2011
Ja wiedziałam...

Minęło pięć dni, a ja w głos się śmieję, gdy go sobie przypomnę. Taki pies, dog, żółty w dodatku i wielki niesłychanie. Wstyd się przyznać, ale podbił moje serce ot tak. Wszedł do pokoju dał buziaka, rozłożył uszy, a ja byłam już jego. Jak można mieć takiego psa w domu i nie umrzeć ze śmiechu? Ten gość jest rewelacyjny pod każdym względem!

Ostatnio jednak, oglądając Pottera, odkryłam wreszcie, z czym te jego zabójcze uszy mi się kojarzyły. Zgredek! Już wiadomo, czym wzorowali się twórcy zgredkowych narządów słuchu. Ciekawe na czym wzorowali całą resztę, bo na uszach kończy się całe podobieństwo :-)

wtorek, 29 marca 2011
Nowy gen...

Taaaak... Najnowsze badania wykazały, że dogi obdarzone zostały przez Matkę Naturę dodatkowym jednym genem. Nazwano go "knp", tzw. gen kanapowy i jest on odpowiedzialny za wskazywanie dogom (podejrzewa się, że nawet nowonarodzonym), najkrótszej drogi do kanapy. Fiołek jest na to najlepszym dowodem :-) U innych ras, gen ten, nie ma tak wielkiego wpływu na zachowanie psa, ale życie doga jest w większości zdeterminowane przez "knp" :-). Hi, hi!

Dogi na kanapach przyjmują najróżniejsze pozycje, nie zawsze zgodne z ich budową anatomiczną.

Ci, którzy znają przywiązanie Jonka do misia patrząc na powyższe zdjęcie leją łzy :-)

niedziela, 27 marca 2011
Wreszcie!

Jonek czuje respekt przed Puzonem. Potrafi go pogłaskać, poklepać, czasem się przytuli, ostatnio nawet łapie go za wielce niebezpieczny ogon, ale z reguły dzieli ich bezpieczna odległość. Natomiast Fiołek, z racji swoich wymiarów, od razu podbił maleńkie Jonkowe serducho. Wczoraj, gdy tylko zobaczył psiaka, bez najmnieszych wątpliwości zaczął głaskać go i to z zadziwiającą delikatnością. Moje matczyne serce urosło z dumy. Ale gdy dziś rano przyłapałam ich na buziakach, po prostu rozpłynęłam się w zachwytach i ... wzruszeniu.

I nawet słowa nie powiedziałam, że psy na kanapę nie wchodzą...

sobota, 26 marca 2011
W komplecie :-)

Jesteśmy razem od wczorajszego popołudnia i nadal próbuję oswoić nową rzeczywistość. Ciężko powiedzieć w dwóch słowach, jak wiele rzeczy zmienia się wraz z przybyciem takiego małego Słonka. O! Właśnie w tej chwili Słonko przytuptało z sandałem Jonatana. A więc zaczęło się :-)

Pierwsza noc minęła wzorowo. Fiołek spał na swoim posłaniu obok Puzona. Gdy rano zeszłam do niego, wystawił zaspaną mordę zdziwiony nieco, że to już pora wstawać.

Na razie przedstawiam dwa zdjęcia z pierwszego dnia, a później będę pisać o szczegółach. Naprawdę jest o czym pisać :-)

środa, 23 marca 2011
Jeszcze dwa dni...

...Już za chwileczkę, już za momencik, Fiołek z Puzonem zacznie się kręcić :-)

Nie mogę się doczekać. Karma zamówiona, miski stoją, podwórko wysprzątane, zabawki w koszyku, Puzon dostał nowy materac, żeby nie czuł się poszkodowany. Atmosfera oczekiwania, prawie Bożonarodzeniowa. I tylko wstrzymaliśmy remont przedpokoju - tak na wszelki wypadek. Dokończymy go, gdy Fiołek zmieni zęby :-)

poniedziałek, 21 marca 2011
Nie?

Pisać głupie teksty,

Nawet ja potrafię...

http://www.youtube.com/watch?v=g-pl_1iMPl8

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17